Najpopularniejsze gry z darmowymi spinami

Trudno jest zaprzeczyć urokowi tych popularnych automatów, do których każdy lubi powracać. Wszystkie kasyna online z tabeli poniżej ułatwią  ci do nich dostęp. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Starburst czy Mega Fortune, czy po prostu lubisz odkrywać nowości od NetEnt lub Microgaming.

Najbardziej popularnymi automatami w 2017, są zdecydowanie te z ekscytującymi rundami darmowych spinów i wysokim procentem zwrotu dla gracza

Mówimy  o takich klasykach jak: Starburst, Twin Spin, czy Jack and  the Beanstalk od producenta NetEnt, które dzięki ich wspaniałym rundom bonusowym i rundami darmowych spinów, zyskały niezwykle pozytywną reputację wśród graczy i śmiało możemy je nazwać klasykami. Następną grą, uznawana do tej pory za jedną z najbardziej popularnych w tym roku, jest  Gonzo's Quest, która posiada wiele funkcji bonusowych, w tym również  darmowe spiny.

Będziesz mógł grać na wszystkich automatach wymienionych powyżej za pośrednictwem naszych zaufanych kasyn. Przejrzyj naszą listę, sprawdź który z bonusów jest najbardziej atrakcyjnym dla ciebie i zacznij grać!

Rodzaje darmowych spinów w automatach do gry

W większości przypadków, darmowe spiny uruchamiają się, poprzez wylosowanie co najmniej trzech symboli Scatter. Po uruchomieniu darmowych spinów, otrzymasz liczbę darmowych obrotów, podczas których zdobywasz dodatkowe wygrane, bez zapłaty za spin.

Liczba darmowych spinów, które otrzymasz, może wynosić od 5 do 100, ale większość slotów oferuje średnio 10-30 darmowych obrotów. Wszyscy gracze kasyn uwielbiają ten bonus, ponieważ jest to okazja, aby uzyskać dodatkowe zwycięstwo.

To, co można wygrać, jest bardzo zróżnicowane, ponieważ niektóre gry mogą mieć dodatkowe funkcje, takie jak mnożniki, modyfikatory i symbole Wild, które pomagają w powiększeniu wygranej podczas rund darmowych spinów.