Darmowe spiny na automatach

Producenci gier są świadomi, że darmowe spiny w poszczególnych slotach stają się coraz bardziej atrakcyjne, a lista tytułów z tą satysfakcjonującą cechą stale rośnie! Graj w jednym z kasyn wymienionych w tabeli poniżej i poznaj ich ogromny asortyment slotów z funkcjami darmowych spinów!

Zasady darmowych spinów na automatach

Darmowe obroty przeważnie uruchomią się podczas gry, gdy uda ci się wylosować pewną kombinację symboli, które działają jako symbole Scatter. Wszystkie te kombinacje są zawsze wyjaśnione w tabeli wynagrodzeń dla każdej konkretnej gry.

Zwykle obroty te będą odtwarzane w oparciu o całkowitą kwotę twojego zakładu podczas rundy, która je wyzwoliła. Niektóre z nich mają wartość mnożnika z możliwością podwojenia, potrojenia lub nawet zwiększenia kwoty wygranych do x1000 w niektórych przypadkach! Bez względu na wartość, każda runda darmowych spinów będzie mile widziana i jest doskonałą szansą na znaczne powiększenie wygranej.

Uruchamianie darmowych obrotów

W zależności od gry na automacie, darmowe obroty mogą być uruchomione na różne sposoby. Starsze automaty zwykle oferują ustaloną liczbę dodatkowych obrotów z ustawioną wartością mnożnika, gdy wylosujesz trzy lub więcej symboli Scatter.

W niektórych grach musisz zagrać na grze bonusowej, która może doprowadzić do mnożników wysokiej wartości. Istnieją również gry, w których musisz obrócić koło bonusowe zawierające segmenty, które nagradzają liczbą darmowych obrotów w połączeniu z inną wartością mnożnika.

Funkcja Re-spin

Inną ciekawą cechą w niektórych automatach jest możliwość ponownego wyzwalania tych bardzo przez nas lubianych darmowych spinów.  Jeśli podczas rundy darmowych spinów, wylosujesz dodatkowe symbole Scatter to zostaniesz nagrodzony dodatkowym zestawem spinów.

Brzmi ekscytująco? Wypróbuj automaty z funkcjami darmowych spinów, aby zwiększyć twoją szansę na zarobienie dodatkowej gotówki!